Aktuality

Star Sailors Mácháč - SSM: Memoriál Ing. Böhma

Posted on 2020-05-31 by Jan Kraus

Letos již podruhé jsem měl možnost se zúčastnit krásného jachtařského „hvězdného“ víkendu pod taktovkou lodní třídy Star. Fantastický jachtařský revír a zkušený pořadatel JMJ byl zárukou kvalitní sportovní akce, které se zúčastnilo 8 posádek na lodích převážně vyrobených v loděnici MM Sailing.


Sezóna zahájena Memoriálem Bruno Hámy

Posted on 2020-05-22 by Václav Cintl, jr.

V půlce května konečně odstartovala jachtařská závodní sezóna s posvěcením hlavního epidemiologa i svazu. A první linii nechyběla ani třída Star, která si odbyla letošní premiéru v rámci závodu Memoriál Bruno Hámy. Na Mácháči se sešlo úctyhodných deset posádek, avšak účasti v závodu se jich nakonec rozhoupalo jen osm z nich.


Smuteční oznámení - pan Josef Babický st.

Posted on 2020-02-19 by Vladimír Zbořil

V hlubokém zármutku oznamujeme všem příbuzným, známým a jachtařům že nás 7. února 2020 ve věku 78 let navždy opustil pan Josef Babický. Děkujeme všem, kteří tichou vzpomínkou uctí jeho památku.

Parte Josef Babický


Grandiózní zakončení stáristické sezóny

Posted on 2019-11-05 by Václav Cintl, jr.

Poslední říjnový víkend byla zakončena letošní stáristická sezóna, a to ve velkém stylu. Bobanův nápad z Mistrovství, udělat na poslední závod zabijačku, dospěl díky jeho přičinění k realizaci a přichystal tak nezapomenutelné rozloučení s letošním stáristickým rokem. To vše bylo potrženo i skvělou účastí 10ti lodí a ani počasí nezůstalo pozadu a přichystalo na konec října málo vídaných 20 stupňů. Prostě stáristická liga all inclusive!


MČR Star 2019 - krátká reportáž ze závodu

Posted on 2019-09-05 by Václav Cintl, jr.

Druhý srpnový víkend se na Máchově jezeře konalo Mistrovství ČR Star za rekordní účasti 14ti lodí (a to především díky výborné agitační práci Michaela Maiera). Předpověď počasí slibovala příjemné svezení a v sobotu dokonce pěkný kvapík. Jenže vše bylo nakonec trochu jinak, ale postupně.


Copyright © 2012 - 2023 www.czech-starclass.cz

All rights reserved. Powered by exnet.cz,

App version: 1.0.2